Důležité informace

Vzhledem k rekonstrukci bude MŠ uzavřena určitě od 1.7.2021 do 31.8.2021 (při hladkém a bezproblémovém průběhu). Zhotovitel rekonstrukce nevyloučil dřívější zahájení stavby, podle pana starosty v řádu několika dní. Proběhne výměna střechy včetně krovů, výměna plynových kotlů, instalace rekuperační jednotky a zateplení fasády. Práce uvnitř a na střeše budou prioritní, fasáda může být dokončována již za provozu. Po dobu stavby nebudeme využívat prostory zahrady. Bylo řešeno i bezpečnější zabezpečení vstupu budovy. Po ukončení prací uvnitř budovy prosíme o pomoc s úklidem, aby mohla být MŠ rychleji zprovozněna. Sledujte proto webové stránky MŠ, kde vás budeme informovat.  Po dobu pokračujících prací vás žádáme o zvýšenou opatrnost a dodržování bezpečnosti.

Školné - za březen je 0,- Kč, těm, co školné uhradili bylo vráceno v měsíci dubnu buď na účet nebo v hotovosti. Školné u dětí rodičů vybraných profesí, které mohly MŠ v dubnu navštěvovat činí školné 150,- Kč, ostatní 0,- Kč. Při přeplatku za duben budeme postupovat stejně a školné bude vráceno v květnu. Podle data otevření MŠ pro všechny děti bude výše školného upravena i za měsíc květen ( pro již docházející 200,- Kč).

Personální změny - k 30.4.2021 končí školní asistentka Lenka Měrková (konec projektu ŠABLONY II) a paní učitelka Adéla Valčuhová (nástup na MD). Na místo učitelky nastoupí po dobu DPN paní ředitelky Lenka Měrková.