Loučení s předškoláky

Něco končí a něco zase začíná. Tak se naplnila doba strávená v MŠ pro dalších 5 "našich" dětí. Využili jsme rozvolnění mimořádných opatření a uspořádali si malou slavnost, abychom se s předškoláky rozloučili za přítomnosti rodinných příslušníků. Celá slavnost se týkala povolání a pracovních profesí. Nejprve se děti představily, prozradily všem ostatním, jakou profesi vykonávají rodiče, ale také to, čím by chtěly být ony samé. Pak děti svoje představy o svém budoucím povolání ztvárnily výtvarně. Poslední úkol byla skupinová spolupráce při třídění a skládání skládačky s obrázky různých profesí. Jen budoucnost ukáže, jestli se jejich představy a přání staly skutečností. Na závěr dostaly děti i něco na památku. TAK AŤ SE VÁM DAŘÍ VE ŠKOLE!