STÁVKA 27.11.2023

Stávka 27.11. 2023

Vážení rodiče, v pondělí 27.11. 2023 v den plánované stávky, bude naše mateřská škola otevřena do 13:00 hodin.

Vyjádření mateřské školy k aktuální situaci:

S ohledem na aktuální situaci, nesouhlasíme se škrty v resortu školství, které mohou negativně ovlivnit kvalitu výuky a podmínky pro rozvoj dětí. Škrty by se také dotkly všech nepedagogických pracovníků (uklízeček, kuchařek, školníků, …) bez nichž nelze zajistit provoz a snížily by se i finanční prostředky na asistenty pedagoga, kteří umožňují ve spolupráci s učitelem společné vzdělávání dětí se speciálními vzdělávacími potřebami.

Školní jídelna, která zajišťuje pro nás celodenní stravování se aktivně zapojí 27.11.2023 do stávky a nebude vařit teplé jídlo. Z jídelny bude zajištěna ranní svačina a obědový studený balíček (studená kuchyně). Jsme si vědomi vzniklých komplikací pro Vás jako rodiče, ale zároveň věříme, že rozumíte našim krokům.

Děkujeme za pochopení.

Za kolektiv zaměstnanců školy Ivana Sabbagh, ředitelka