OZNÁMENÍ O PŘERUŠENÍ PROVOZU MŠ!!!!!!

Oznamujeme vám, že po dohodě se zřizovatelem dochází ode dne 17.3.2020  k přerušení provozu mateřské školy do odvolání (viz příloha 1 - Rozhodnutí o přerušení provozu)

Pro zaměstnané rodiče, kteří potřebují děti nutně umístit do mateřské školy, bude otevřena Mateřská škola, Náchod, Komenského. V případě, že budete potřebovat dítě dočasně přihlásit do této mateřské školy, kontaktujte mne prosím na telefonu: 739 548 959.

Pro rodiče, kteří budou potřebovat ošetřovné z důvodu uzavření mateřské školy, budu k dispozici v průběhu týdne v čase od 9:00 - 11:00, případně individuálně po telefonické dohodě.

Všem vám přeji, abyste přečkali tuto dobu hlavně ve zdraví a abychom se tu zase všichni sešli co nejdříve.

O dalším vývoji vás budeme informovat.

Mgr. Miroslava Weissová