Vyhodnocení soutěže "O NEJKRÁSNĚJŠÍ VAJÍČKO"

Máme velikou radost, že i přes náročné období se vám podařilo najít si chvilku a společně s dětmi jste se pustili do tvoření velikonočního vajíčka. Vaše zaslané fotografie nás moc potěšily. A jak dopadlo vyhodnocení? Velmi se nám líbily vámi zvolené techniky, některé jsou netradiční a možná vás i vzájemně inspirují. Oceňujeme také vajíčka, na nichž se děti větší částí podílely. Věříme, že největší radost nakonec tvoření udělalo právě vašim dětem a hotový výrobek přispěl k velikonoční atmosféře u vás doma. Protože všechna vámi vytvořená vajíčka jsou velmi hezká, nebylo v našich silách rozhodnout o tom nejkrásnějším. Odměna tak čeká na všechny zúčastněné děti. Na soutěžní vajíčka a jejich výrobu se můžete podívat ve fotogalerii MŠ.