Co nás čeká v červnu v mateřské škole

DEN DĚTÍ

V úterý 1.6.2021 oslavíme Den dětí. Na školní zahradě budou pro děti připraveny hry a soutěže s odměnami.

SPANÍ VE ŠKOLCE PRO PŘEDŠKOLÁKY

V pátek 11.6.2021 se uskuteční „zábavné odpoledne pro předškoláky“. Děti zde budou mít možnost se seznámit s kamarády z jiných MŠ, se kterými začnou v září chodit do první třídy.

Program:

• Nahlédnutí do prostor ZŠ
  • Hry v MŠ zaměřené na vzájemné seznámení, tvoření
  • Vycházka do přírody, zmrzlina
  • Opékání špekáčků na školní zahradě
  • Noční spaní v MŠ

VÝLET DO ZOO LEŠNÁ

V pondělí 14.6.2021 pojedeme na výlet do ZOO Lešná. Vyjíždíme v 7:30 hodin od mateřské školy. Svačinku i oběd budeme mít, do batůžku dejte dětem pouze pláštěnku. Vracet se budeme na oběd do mateřské školy cca ve 13:00 hodin, děti tento den nepůjdou spát. Děti si můžete vyzvedávat v době od 13:30 hodin.

Vybíráme 300,-Kč (autobus, vstupné, útrata).

ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

V pátek 18.6.2021 proběhne slavnostní rozloučení s předškoláky. Děti budou pasovány na školáky, dostanou dárečky na památku a všichni se mohou těšit na malé pohoštění.

VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ

V neděli 27.6.2021 vystoupí vybrané děti s programem na Vítání občánků. Akci pořádá OÚ Leskovec.

Podrobnosti ke všem akcím sdělíme osobně.