Úpravy cen stravného, časová změna v rozvrhu hodin ZŠ

Od 1.9.2021 dochází k úpravám cen stravného pro děti MŠ a žáky ZŠ. Tato změna je dána především  novelou vyhlášky č. 107/2005 Sb., o školním stravování, ve znění pozdějších předpisů, která se s účinností od 1. září 2021 mění na vyhláškou č. 272/2021 Sb.Ta mj. upravuje finanční limity na nákup potravin, které stanovuje příloha č. 2 vyhlášky o školním stravování.

Dále dochází k drobnému časovému posunu v rozvrhu hodin  u žáků ZŠ. Počínaje svačinovou přestávkou, která je časově upravena-zkrácena o pět minut, se všechny následující vyučovací hodiny i přestávky posunují o pět minut. Snažili jsme se tak vyjít vstříc dojíždějícím dětem především ze Seninky, aby stíhaly odpolední autobus ze školy domů.

Začátek vyučování se nemění, škola pro žáky začíná v obvyklých 7.30 hodin.

Podrobně se se změnami můžete seznámit v sekci "Dokumenty ZŠ - Provozní řád".

P. Mičunek, ředitel školy