Beseda v knihovně

Každé zpestření vyučování je pro děti velmi příjemné, a proto se žáci 4. a 5. ročníku těšili na úterý 14.září. Ve vsetínské knihovně nás čekala slečna lektorka, aby nás seznámila se spisovatelem, hercem a komikem Dawidem Walliamsem. Někteří z účastníků přednášky už několik knih od autora přečetlo. Dozvěděli jsme se detaily ze života spisovatele, zajímavosti z jeho tvorby a názvy mnoha knižních titulů.Ve Velké Británii jsou některé jeho knihy zfilmovány a vždy v nich vystupuje samotný spisovatel, bývá obsazen do malých rolí.V Čechách můžeme jít na divadelní představení knihy Ďábelská zubařka. Formou her a vzájemné komunikace nám dopolední program rychle utekl. Část žáků byla ve vsetínské knihovně poprvé a byli mile překvapeni tímto inspirativním prostředím. V hodinách čtení se také věnujeme tomuto autorovi a společné četbě knihy Ďábelská zubařka.