Ochutnávka obědů ze školní jídelny podruhé

Ta spočívá v tom, že si můžete dopředu objednat dle jídelního lístku ( ten naleznete týden předem na našich webových stránkách www.zsleskovec.cz)  některý z obědů a po domluvě s kuchařkami poobědvat buď přímo v naší školní jídelně nebo si jídlo odebrat do jídlonosiče.

Pokud se rozhodnete poobědvat přímo ve školní jídelně, obědy se budou vydávat v době  od 12.00 – 12.30 hodin. Jestliže si budete chtít odebrat oběd do jídlonosiče, je potřeba jej přinést buď den předem nebo v den vydávání oběda nejpozději do 10.30 hodin. Jídlonosič s obědem si pak můžete vyzvednout kdykoli odpoledne do 16.00 hodin v jídelně školy.

Cena jednoho obědu je 49,- Kč.

Obědy je nutno objednat předem, nejpozději do pátečního rána ( do 20.1.2017 ) a také předem zaplatit v hotovosti rovněž do pátku 20.1.2017 ( peníze je možno poslat i po dětech ).

Vaříme chutně a zdravě – naše škola získala certifikát „Zdravá školní jídelna“.

V Leskovci 16.1.2017

Mičunek Pavel, ředitel školy, Slabíková Kateřina, vedoucí ŠJ