Recitační soutěž

Ve čtvrtek 23. 2. 2017 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Děti soutěžily ve třech kategoriích. V první kategorii nás milými básničkami potěšili naši prvňáčci. Vyhrát mohli ale jen ti nejlepší. První místo získala Nicol Zgabajová, druhé Viktorie Muchová a třetí Jonáš  Hrnčiřík. Ve druhé kategorii mezi sebou soutěžili druháci a třeťáci. Jako nejlepšího zvolila porota Ondřeje Poláška, druhého pak Filipa Kováře a na třetím místě se umístil Martin Výchopeň. Ve třetí kategorii jsme mohli slyšet recitovat čtvrťáky a páťáky. Vítězkou této kategorie se stala Hana Staňková, za ní se umístila Natálie Brázdová a třetí místo získala Marcela Vitvarová a Vojtěch Pavelka. Do okrskového kola, které se uskuteční ve čtvrtek 9. 2. 2017 ve Vsetíně, postupuje Nicol Zgabajová, Ondřej Polášek, Hana Staňková a Natálie Brázdová. Všem výhercům moc gratulujeme a budeme jim držet palce.