Lektorský program "Člověk a vztahy"

V pondělí 5. března  se mohou žáci 2. ročníku těšit na návštěvu vsetínského Centra dramatické výchovy LILIE, kde se zúčastní lektorského programu nazvaného "Člověk a vztahy".

Centrum dramatické výchovy Lilie poskytuje kvalitní služby v oblasti předškolní výchovy a zájmového vzdělávání dětí a mládeže s ohledem na jejich individuální potřeby a možnosti v esteticky hodnotném, harmonicky vyváženém prostředí. Svým klientům nabízí širokou škálu aktivit s cílem vytvářet bezpečný prostor pro setkávání a pěstování vzájemných vztahů. Základním principem přístupu k dětem je budování úcty mezi učitelem a žákem, ocenění, podpora a rozvoj jeho jedinečných schopností. Centrum dramatické výchovy Lilie sídlí v budově odloučeného pracoviště ZŠ Luh, se kterou systematicky a úzce spolupracuje.