Informace ke školnímu roku 2018/2019

Informace pro rodiče k začátku školního roku 2018/2019

• školní rokzačíná v pondělí 3.9. v 7.25 hodin slavnostním zahájením v tělocvičně školy. V tento den je ukončení již v 9.00 hodin, žáci nemají zajištěn oběd, není v provozu ani školní družina. Žáci v tento den obdrží přihlášky ke stravování, do školní družiny, rozvrh hodin, informace o platbách….

• v úterý 4.9. zahájí činnost školní družina pro žáky, kteří donesli vyplněný zápisní lístek do ŠD. Podrobnější informace ke školní družině obdrží žáci společně s přihláškou.

• od středy 5.9. probíhá výuka dle stanoveného rozvrhu včetně odpoledního vyučování.

• mají žáci ZŠ zajištěny od úterý 4.9.. Žáci přihlášeni ke školnímu stravování donesou vyplněné přihlášky ke stravování, které obdrželi první školní den.

• na spotřební materiál ( veškeré sešity, výkresy, výtvarný materiál a pomůcky do pracovních činností ) vybíráme od rodičů jednorázový poplatek 250,- Kč na žáka/školní rok se splatností do 30.9.2018         ( poplatek se hradí u účetní školy ).

• nepovinné předměty a zájmové kroužky zahájí svou činnost v týdnu od 17.9.2018 ( přehled kroužků a výši úplaty za jednotlivé kroužky bude zveřejněn na webových stránkách školy a budete informováni prostřednictvím žáků ).

• každý žák bude potřebovat: ručník, přezůvky, cvičební úbor, doporučujeme starší oděv do výtvarné výchovy a pracovních činností

• žáci hradí pracovní sešity dle seznamu podle jednotlivých ročníků. Tento seznam obdrží žáci v prvním školním týdnu. Splatnost je do 30.9.2018 a hradí se u účetní školy

• První den neplánované nepřítomnosti strávníka ve škole nebo školském zařízení se považuje za pobyt ve škole nebo školském zařízení. V tomto případě je možné oběd odebrat z jídelny v době od 10.45 do 11.00 hod v jídlonosičích. Jestliže si rodiče oběd nevyzvednou, není možné se dožadovat odpočtu, protože normování se provádí den předem podle počtu přihlášených strávníků.

Další dny neplánované nepřítomnosti strávníka ve škole je účtován oběd za cenu oběda pro „cizího strávníka, tzn. 70,- Kč.