Myslivost, kulturní dědictví ČR

V pondělí 15.10. se v rámci výuky uskuteční environmentální vzdělávací program   ''Myslivost, kulturní dědictví ČR''. Tento program pořádáme ve spolupráci s  neziskovou organizací Myslivost z.s. . Program si  klade za cíl  seznámit žáky a pedagogy s českou myslivostí a sokolnictvím. Vysvětlit žákům a pedagogům, z jakého důvodu byla česká myslivost zapsána na seznam nehmotného kulturního dědictví ČR a sokolnictví na seznam nehmotného kulturního dědictví UNESCO.

Součástí programu budou praktické ukázky výcviku loveckých psů a ukázky volně žijících živočichů.

Program bude probíhat v areálu velkého fotbalového hřiště v době od 8.30 – cca 11.00 hodin.

Cena za žáka je 80,- Kč s tím, že polovinu této částky dětem uhradíme z výtěžku soutěže ve sběru starého papíru. Žáci tedy platí 40,- Kč.

Více o programu se můžete dočíst na www.myslivost-zs.cz