Předplavecký výcvik

Připomínáme, že ve středu 9.října 2019 začíná nepovinný předplavecký výcvik. Je určen pro předškolní děti MŠ a žáky 1. ročníku ZŠ.

Pro jistotu přikládáme informace, které rodiče obdrželi na přihlášce.

• Předplavecký kurz je spojen se základním kurzem pro žáky 2. a  3. ročníku.
  • Předplavecký kurz je určen dětem v posledním ročníku MŠ a žákům 1. ročníku ZŠ
  • Bude probíhat v Městských lázních Vsetín – v malém dětském bazénku, popř. ve velkém bazéně v části pro neplavce, část výcviku se uskuteční v hlubším rehabilitačním bazénku při částečném užití vodních atrakcí.
  • Na výuce se aktivně podílí jeden z pedagogů naší školy.
  • Proběhne  5 dvouhodinových lekcí ( od 9.00 – 10.30 hodin, odjezd od školy vždy v 8.30, návrat na oběd v 11.05 hodin )
  • Termíny předplaveckého výcviku: vždy ve středu  9.10., 16.10., 23.10., 6.11., 13.11
  • Děti budou potřebovat: plavky, ručník mýdlo, kapesník a koupací čepici. Dále potvrzení o zdravotní způsobilosti        ( viz přihláška ). Podrobnější informace zpracované plaveckou školou jste obdrželi  společně s touto nabídkou.
  • Cena kurzu ( rodiče hradí mzdové a provozní náklady, dopravu děti předplaveckého kurzu mají zdarma  ) je  840,- Kč na dítě.
  • Termín pro odevzdání přihlášek byl do pátku  20. září 2019 ( rodiče předškolních dětí  u paní učitelky v MŠ, žáci 1. ročníku u svého třídního učitele ).
  • Předplavecký kurz se hradí u paní účetní  do pátku 4. října 2019.