Prvňáčci si připravili společně svačinu

Pracovní činnosti jsou předmět, kde děti získávají pracovní návyky při vytváření výrobků z nejrůznějších materiálů s využitím rozličných technik. Pracují na naší krásné školní zahradě, starají se o pokojové květiny, či připravují pokrmy teplé i studené kuchyně. A to byl právě úkol pro naše prvňáčky. Děti si společnými silami podle jednoduchého návodu připravily zapečené tousty. Nejprve si v místní prodejně potravin nakoupily vše potřebné a pak se s velkou vervou a nadšením pustily do práce. Kluci a holky se projevili se jako zdatní kuchtíci, pro které to byla hračka. Na samostatně připravené svačince si společně pochutnali u jednoho stolu. Co nevidět své kuchařské schopnosti budou moci předvést při pečení vánočního cukroví. Doufáme maminky, že pomoci svých šikovných dětí využijete :-)