Školní kolo recitační soutěže

V pátek 14. 2. 2020 proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže. Děti předvedly opět úžasné výkony a my jsme měli těžkou práci při výběru těch nejlepších. Rozhodli jsme takto: V kategorii prvňáčků zvítězil Kubík Daněk, na druhém místě byla Simonka Kovářová a třetí místo získala Klárka Kázmerová. V kategorii 2. a 3. ročníků zvítězila Julie Bilová, druhý byl Matěj Koudelka a třetí Zuzka Chrástecká. Zvláštní cenu poroty získal Hynek Mucha. V kategorii 4. a 5. ročníků si první místo vybojoval Šimon Staněk, druhé Nicol Zgabajová a třetí Dan Tomeček. Všem moc gratulujeme a budeme držet palce Kubovi, Simonce, Julince a Matějovi v kole okresním, které se uskuteční 26.2. 2020 v Alcedu na Vsetíně.