Uzavření základní školy od 11.3.2020

Na základě mimořádného opatření přijatého MZDR ze dne 10.3.2020 se zakazuje ode dne 11.3.2020:

• osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání ve školách a školských zařízeních, což prakticky znamená, že naše základní škola  bude od středy 11.3.2020 uzavřena. Mateřská škola zůstává i nadále v provozu bez omezení.
  • toto opatření platí až do odvolání
  • průběžné informace budete moci sledovat na našich webových stránkách (www.webskoly.cz/zsamsleskovec)
  • třídní učitelé vás budou rovněž informovat prostřednictvím e-mailů o případné domácí přípravě žáků

Připomínáme, že rodiče dětí do 10 let mohou kvůli uzavření školy využít ošetřovné. Potvrzení o uzavření školy si můžete vyzvednout přímo ve škole v následujících dnech.

V Leskovci 10.3.2020                                                                                   Mgr. Pavel Mičunek, ředitel školy