Aktuální informace ze dne 11.3.2020

Přinášíme upřesňující informace rodičům dětí do věku 10 let a také informace k domácí výuce.

Po konzultaci s OSSZ Vsetín upozorňujeme rodiče, že pokud chtějí čerpat ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy, mohou je čerpat pouze v době od počátku vzniku mimořádného opatření – uzavření školy, tedy od 11.3.2020, kdy začíná běh podpůrčí doby,  po dobu 9 následujících dní.

Aktuální informace lze nalézt na www.cssz.cz

Žádosti o ošetřovné  si můžete vyzvednout přímo ve škole, v době mé nepřítomnosti budou žádosti k dispozici v mateřské škole v době jejího provozu, tedy od 6.30 – 15.30 hodin.

P. Mičunek, ředitel školy

Dnes třídní učitelé rozeslali na e-maily rodičů žáků učivo pro jednotlivé ročníky na dobu třech dnů, tedy do pátku 13.3.2020. Věříme, že naši žáci samostatnou přípravu zvládnou. S případnými dotazy se neváhejte obracet na své třídní učitele, případně na vedení školy.

P. Mičunek, ředitel školy