Aktuální informace ze dne 16.3.2020

Informujeme všechny rodiče dětí z MŠ, že od zítřka, tj. od úterý 17.3.2020, dojde na základě Dočasného opatření starostky obce Leskovec k uzavření naší mateřské školy, a to až do odvolání (viz.příloha)

Žádosti o ošetřovné si můžete vyzvednout dnes v MŠ v době provozu nebo zítra od 8 do 12 hodin, případně si je můžete vyžádat na mailové adrese info@zsleskovec.cz, kdy vám budou zaslány elektronicky.

Dnes také třídní učitelé žáků ZŠ zaslali rodičům na jejich mailové adresy další informace k domácímu vzdělávání žáků. Ti by tak měli mít k dispozici objem výuky na celý tento týden. Připomínám také, že se na vyučující můžete kdykoli obracet prostřednictvím telefonu, e-mailem nebo přes Messenger či WhatsApp dle domluvy s vyučujícími.