Aktuální informace ze dne 30.3.2020, dotazníky pro naše žáky a rodiče

S novým týdnem přicházíme s čerstvými informacemi. Zdá se, že výuka na dálku se nám "utřepala", získává svůj řád, svůj pravidelný "rozvrh hodin", dolaďujeme některé technické problémy v komunikaci, někteří vyučující využívají skupinovou výuku, on-line výuka probíhá-až na nepatrné výjimky-se všemi našimi žáky, jsme v kontaktu se všemi rodiči.

Dnes obdržíte od svých učitelů v mailech učivo na následující týden.

UPOZORNĚNÍ NA DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ PRO RODIČE A ŽÁKY NAŠÍ ŠKOLY

Z městského úřadu Vsetín,  odd.školství, nám v minulých dnech přišla zajímavá nabídka na dotazníkové šetření, jehož smyslem je zmapovat podmínky a potřeby žáků i jejich rodičů pro vytvoření co možná nejefektivnějších podmínek nuceného domácího vzdělávání.

Jedná se o dva samostatné dotazníky-jeden pro žáky a jeden pro jejich rodiče.

Dotazníky jsou zcela anonymní, jejich vyplňování je zcela dobrovolné a může probíhat průběžně z domova po dobu následujících 5 dnů ( od 30.3.-3.4.2020), a to přímo bez identického přihlášení. Pouze musíte respektovat"šuplíček" své školy.

Dotazníky naleznete v aplikaci: www.edit.pfnet.eu

Vězte, že každá zpětná vazba od vás rodičů i žáků může vést ke zkvalitnění distanční výuky na dálku a pomoci nám v této nezvyklé situaci.

A ještě jeden zajímavý odkaz: https://nadalku.msmt.cz

Pavel Mičunek, ředitel školy