Nové informace k provozu školy v souvislosti s Covid-19

Přinášíme nové informace k provozu naší školy v souvislosti s Covid-19 k datu 9.10.2020.

Podrobné informace v plném znění vydané MŠMT naleznete v přiložených souborech.

Z uvedených opatření vyplývá, že mateřské školy, základní školy s 1. stupněm a školní družiny zůstávají ve stejném režimu, jako doposud.

Prakticky to znamená, že kromě zákazu zpěvu v rámci vzdělávání, nejsou omezeny ani pohybové aktivity, ani činnost klubů v rámci projektu Šablony II, nadále probíhá výuka v nepovinném předmětu Pohybové hry a výuka Keramiky, školní družina probíhá rovněž v plném provozu.

Opatření, které se týká naší základní školy, je opatření ministra školství č.j. 39185/2020-1, který stanovil na 26. a 27. října volné dny pro žáky základních, a středních škol, konzervatoří a ZUŠ.

Podzimní prázdniny tak budou prodlouženy a budou trvat celý týden od 26. - 30.10.2020. Mateřská škola v době podzimních prázdnin, vyjma středy 28.10.2020, kdy je státní svátek, prozatím zůstává v provozu.

P. Mičunek, ředitel školy