PIRÁTSKÝ POKLAD

Na dobrodružnou cestu za pokladem na klubu zábavné logiky a deskových her jsme se vypravili dne 1.12.

Klub jsme tento den měli mnohem delší, než jindy, protože mapa, kterou nám ve sklenici poslal Kapitán Korkorán (kterého i s jeho lodí zajali piráti) nás vedla od školy k betlému u obce, podjezdem, pak kolem trati na hřiště, přes hřbitov a končila na školním hřišti.

Cestou jsme hledali klíče - slova, která nám na závěr v tajence dala odpověď, kde se ukrývá pirátský poklad.

Klíče-slova byly zašifrované nebo ukryté a nebylo vždy jednoduché je získat. Ale vše se nám podařilo a truhlu s pokladem jsme našli. Ukradené poháry a vzácné nádoby jsme vrátili tam, kam patří a zbytek pirátského pokladu jsme si rozdělili.

Velkým zážitkem pro většinu hledačů bylo putování po tmě s baterkami a návštěva hřbitova.