Rozšíření provozu školní družiny

Od 4.ledna 2021 mají děti, které jsou přihlášeny do školní družiny, možnost navštěvovat i její ranní provoz, a to v době od 6.30 - 7.15 hodin.

Do ranní družiny bude dítě přijato na základě vyplněné přihlášky do ranní družiny, která bude přiložena k již odevzdané přihlášce do školní družiny.

Platba za ŠD se při přihlášení do ranní družiny zvyšuje o 20,- Kč – tedy na 100,- Kč za ŠD na měsíc. Platba se provádí u účetní školy (hotově nebo inkasem).

Žáci jsou povinni, tak jako při odpoledním provozu, dodržovat ŘÁD ŠKOLNÍ DRUŽINY. Vnitřní řád ŠD je na nástěnce u ředitelny nebo na www.webskoly.cz/zsamsleskovec

Do ranní družiny mohou být na základě rozhodnutí ředitele školy zařazeny i dojíždějící děti ze 4. a 5. třídy. Zákonný zástupce podá písemnou žádost.

Pro ostatní žáky, kteří nebudou docházet do ranní družiny, je povolen vstup do školní budovy až 20 minut před začátkem vyučování, tedy v 7.10 hodin,  kdy je zajištěn dohled nad těmito žáky.

P.Mičunek