Informace k provozu školy od 4.1.2021

Přinášíme informace k provozu MŠ a ZŠ Leskovec od pondělí 4. ledna 2021.

Provoz MŠ

Mateřská škola bude v provozu od pondělí 4. ledna 2021..

Nástup dítěte do MŠ je podmíněno negativním testem na COVID-19, případně ukončenou karanténou a konzultací s dětským lékařem Vašeho dítěte. Formulář "Čestné prohlášení", který je nutné odevzdat první den nástupu dítěte do MŠ, je stejný, jako při říjnovém přerušení provozu. V tištěné formě bude nachystán k vyplnění i v šatně MŠ.

Provoz ZŠ

Je povolena osobní přítomnost žáků 1., 2. a 3. ročníku ZŠ. Pro žáky 4. a 5. ročníku je povinné vzdělávání distančním způsobem. Všechny zákonné zástupce budou v těchto dnech kontaktovat třídní učitelé e-mailem, kde vám budou zaslány podrobnější informace k organizaci výuky.

Školní družina bude v provozu v obvyklou dobu, připomínám, že nově je v provozu pro přihlášené žáky  také ranní družina, a to od 6.30-7.15 hodin.

Žáci, zaměstnanci školy, příp. další osoby pohybující se ve škole, mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

Vstup cizích osob do prostor školy je možný jen v nezbytně nutných případech.

Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.

P.Mičunek, ředitel školy